Ofis Bitkileri Hizmetleri

Ofisinize güzel ve canlı bitkiler mi eklemek istiyorsunuz? Kesinlikle doğru yerdesiniz. Müşterilerimiz için iç mekan ofis peyzajlarını dönüştürme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip deneyimli iç mekan bitki uzmanlarıyız. Alanınız için mükemmel iç mekan bitkilerini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

SARI FREZYA

Çalışma alanınızı dönüştürün

Ofiste bitki bulundurmanın üretkenliği ve verimliliği artırdığının kanıtlandığını biliyor muydunuz? Ayrıca, bitkiler çok havalıdır. Tasarım ekibimiz, düşük ışıklı alanlardan yüksek ışıklı alanlara kadar bakım ve kurulumu da içeren bir paket hazırlayacaktır. Benzersiz yeşillik çeşitleri, uzun ömürlü orkideler ve diğer ilgi çekici bitkileri tedarik ediyoruz. Rutin ziyaretler, bitkilerin gelişmesini ve her zaman en iyi durumda olmasını sağlar.

New York ofisinizi yemyeşil tropik palmiyelerle bir ormana ya da herkesin biraz daha rahat nefes almasını sağlayacak şık ve minimalist bir sığınağa dönüştürün.

Sürecimiz

Danışma temelinde çalışan sürecimiz, özel gereksinimleri tartışmamıza ve bir kuruluşun alanı, konumu ve kurumsal imajı hakkında fikir edinmemize olanak tanıyan bir ziyaretle başlar. Ardından heyecan verici tasarımlar oluşturuyor, ortamınızda gelişecek bitkileri belirliyor ve minimum sözleşme harcamasına dayalı doğru bir fiyat teklifi sunuyoruz. İç tasarım ekibinizin ruh hali panoları ve kat planlarıyla da çalışabiliriz.

Bir bitkilendirme çözümü ve bakım sözleşmesi seçildikten sonra, kurulum ekibimiz yeni yeşillikleri minimum kesinti ile teslim eder ve kurar. Daha sonra görevlendirilen bir teknisyen, bitkilerin sulandığından, beslendiğinden ve mükemmel durumda olduğundan emin olmak için düzenli, planlı ziyaretler yapacaktır.

Galerimizden Seçtiklerimiz