Botanik Tasarımı​

Çok çeşitli bitki bakımı, tavsiyesi ve dikimi sunan bir perakende bitki mağazasıyız. Ayrıca kış ve yaz mevsimlerinde yaşayan duvar kurulumları konusunda uzmanız. Eviniz veya ofisiniz için ister iç mekan ister dış mekan yaşayan duvarlar arıyor olun, her alanda yaşayan bir duvar oluşturabiliriz. Ücretsiz danışmanlık, tasarım hizmetleri ve fiyat teklifleri sunuyoruz.

Dış mekana yeni bir soluk getirin

Instagram’da çokça paylaşılan monstera bitkilerini kıskanıyor musunuz? Size yardımcı olabiliriz. Moda, sanat ve tasarım geçmişine sahip ekibimizin eviniz için mükemmel bir botanik koleksiyonu oluşturmasına izin verin.

İster gösterişli bir bitkiye, ister komple bir bitki revizyonuna ya da sadece mutlu bir bitki arkadaşına ihtiyacınız olsun, ışığınız için doğru yaprağı sağlayabiliriz. Bitkilerimizi güzel çömlekler, pişmiş toprak ve ilginç kaplarla eşleştiriyoruz.

Sürecimiz

Planlar ve tahminler oluşturmak için mağazada veya evinizde konsültasyonlar mevcuttur. Deneyimli tasarımcılarımız sizinle bir araya gelecek, tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi dinleyecek ve ardından tam ölçekli veya kısmi alanlar için el veya bilgisayar destekli bir tasarım oluşturacaktır. Tasarımınız veya tahmininiz tamamlandıktan sonra, deneyimli ekiplerimiz planlarınızı gerçeğe dönüştürmeye hazırdır. İstanbul’da mevcut olan en iyi bitkilerin yanı sıra özel teraslar, yürüyüş yolları, istinat duvarları, ateş çukurları ve su özellikleri kuruyoruz.

İster yeni bir peyzaj kurulumuna ister İlkbahar/Sonbahar temizliği için yardıma ihtiyacınız olsun, mülkünüzü anlayan ve yabani otları temizleme, kenar düzeltme, malç yükleme ve budama konularında yardımcı olabilecek ekiplerimizle çalışmaktan keyif alacaksınız.