Konsiyerj Hizmetleri

Sarı Frezya’da müşterinin her şeyden önce geldiğini biliyoruz. Birinci sınıf çiçek ve hediyeler sunmak için oteller ve konsiyerj hizmetleri ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Sürücü filomuz, haftanın her günü 5 ilçenin tamamında teslimatları hızlandırabilir. Çeşitli estetiklere uygun binlerce çiçek ve benzersiz cam eşyalar, çömlekler ve kaplar stokluyoruz.

Özel detaylara dikkat

İstanbul’da ki otel ve tatil köyleriyle bağlantı kurarak tüm konuklarımıza enfes çiçekler sunuyoruz. Bir misafirin ailesi, arkadaşları veya sevdikleri bağlantılı tesislerimizden birinde konakladığında, taze çiçeklerin otel odalarına sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için konsiyerj ile iletişim kuracağız.

Profesyonellik, tasarım uzmanlığı ve detaylara gösterdiği özenle tanınan bir ekip tarafından sağlanan, yaşam tarzınıza ve evinize uygun eksiksiz bir hizmet menüsü sunuyoruz.

Sürecimiz

Danışma temelinde çalışan sürecimiz, özel gereksinimleri tartışmamıza ve bir kuruluşun alanı, konumu ve kurumsal imajı hakkında fikir edinmemize olanak tanıyan bir ziyaretle başlar. Ardından heyecan verici tasarımlar oluşturuyor, ortamınızda gelişecek bitkileri belirliyor ve minimum sözleşme harcamasına dayalı doğru bir fiyat teklifi sunuyoruz. İç tasarım ekibinizin ruh hali panoları ve kat planlarıyla da çalışabiliriz.

Bir bitkilendirme çözümü ve bakım sözleşmesi seçildikten sonra, kurulum ekibimiz yeni yeşillikleri minimum kesinti ile teslim eder ve kurar. Daha sonra görevlendirilen bir teknisyen, bitkilerin sulandığından, beslendiğinden ve mükemmel durumda olduğundan emin olmak için düzenli, planlı ziyaretler yapacaktır.