Bahçe Tasarımı

Sarı Frezya’nın profesyonel peyzaj ekibi, davetkar dış mekan yaşam alanları yaratmanıza ve sürdürmenize yardımcı olan hizmetler sunmaktadır. Mükemmel seçilmiş bitki çeşitleri, finişer ve doğal taş verandaların yanı sıra özel yağmur bahçeleri veya su özellikleri, deneyimli ve profesyonel peyzaj ekibimiz tarafından tasarlanır, kurulur ve bakımı yapılır.

Sarı Frezya

Her bahçe evinizin aynasıdır

Bahçeler biz İstanbullular için kutsal alanlardır. İster bir ağaç çukurunu süslüyor, ister bir terası dolduruyor ya da bir çatı kaçamağı yaratıyor olalım, alanın her santimetresine değer veririz. Uzun ömürlü çömlekler, yerli ve egzotik uzun ömürlü bitkiler ve bol miktarda çiçek açan yıllık bitkiler tedarik ediyoruz.

Peyzaj tasarımcılarımız her boyutta bahçe tasarımı üzerinde çalışmaya isteklidir ve uzman peyzaj mimarlarımız bahçenizin gelişmeye devam etmesini sağlamak için kapsamlı ve iyi eğitimlidir. Tesisimizdeki seramız, büyük ağaçlara ve sonsuz çeşitlilikte bitkiye ev sahipliği yapmamızı sağlar. Kısa sürede yemyeşil bahçe terasınızda limonatanızın tadını çıkaracaksınız!

Sürecimiz

Planlar ve tahminler oluşturmak için mağazada veya evinizde konsültasyonlar mevcuttur. Deneyimli tasarımcılarımız sizinle bir araya gelecek, tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi dinleyecek ve ardından tam ölçekli veya kısmi alanlar için el veya bilgisayar destekli bir tasarım oluşturacaktır. Tasarımınız veya tahmininiz tamamlandıktan sonra, deneyimli ekiplerimiz planlarınızı gerçeğe dönüştürmeye hazırdır. Countryside’da mevcut olan en iyi bitkilerin yanı sıra özel teraslar, yürüyüş yolları, istinat duvarları, ateş çukurları ve su özellikleri kuruyoruz.

İster yeni bir peyzaj kurulumuna ister İlkbahar/Sonbahar temizliği için yardıma ihtiyacınız olsun, mülkünüzü anlayan ve yabani otları temizleme, kenar düzeltme, malç yükleme ve budama konularında yardımcı olabilecek ekiplerimizle çalışmaktan keyif alacaksınız.

Galerimizden Seçtiklerimiz