Düğün Organizasyonu

Yetenekli düğün ekibimiz, olağanüstü ve unutulmaz çiçek tasarımlarıyla benzersiz hikayenizi anlatmaya kendini adamıştır. Sade bir düğün buketinden lüks bir balo salonu dönüşümüne kadar, düğün çiçekleri o günkü atmosferin yaratılmasında önemli bir rol oynar. İster sade, rahat stilleri tercih edin, ister dudak uçuklatan çiçek enstalasyonları hayal edin, Sarı Frezya bunu hatırlanacak bir kutlama haline getirecektir.

Sarı Frezya

Özel Düğün Mutluluğu Danışmanı

Sarı Frezya, her yıl geliştirmek için sınırlı sayıda düğün nişanı seçtiğimizden, düğün alanında kasıtlı olarak düşük bir profil sürdürmektedir. Her çiftin gününü büyülü kılmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Buna, Wedded Bliss çiçek konsiyerjlerimiz olan Sarı Frezya’da ki özel bir ekibin tüm dikkatlerini vermelerini sağlayarak başlıyoruz.

Bu odaklanma, mutlu çiftlerimize uzman çiçek dekoru önerilerimizde daha büyük bir değer sunmamızı ve özel günleri için vizyonlarını daha kesin bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor.

Sürecimiz

Vizyonlarını daha iyi anlamak için aşk kuşlarımızla ilham fotoğraflarını paylaşıyoruz ve düğün gününün nüanslarını tartışmak için onları stüdyomuza davet ediyoruz. Örnekler hazırlanır ve onaylandıktan sonra yemyeşil çiçek kreasyonlarını hazırlarız. Size son sapına kadar muhteşem bir düğün günü vaat ediyoruz.

Gelin hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun veya [email protected] adresine e-posta gönderin. Wedded Bliss ekibimizden bir konsiyerj, görüşmeye başlamak için 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir. Düğün hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isteriz!

Galerimizden Seçtiklerimiz