Özel Etkinlikler

İyi bir partiyi kim sevmez ki? Hiçbir şey bizi etkinliğinizin nasıl bir parçası olabileceğimizi duymaktan daha fazla heyecanlandıramaz.

Samimi bir akşam yemeğinden büyük ölçekli bir etkinliğe

Tasarımcılarımız, ayrıntıları gözden geçirmek ve mağazamızda size farklı çiçekleri göstermek için sizinle bir istişare toplantısı yapacaktır. Mekanı gezdikten sonra grafik ekibimiz etkinliğinizin renklerini, kaplarını, havasını ve stilini özetleyen özelleştirilmiş bir ruh hali panosu hazırlayacaktır.

İlham verici görseller ve çiçek örnekleri kullanarak etkinliğinizin tam olarak nasıl görüneceği ve nasıl hissedileceği konusunda net bir konsepte sahip olacaksınız. Samimi bir akşam yemeğinden büyük ölçekli bir etkinliğe kadar tasarımcılarımız size her adımda rehberlik edecek, bütçenizi takip etmenize yardımcı olacak ve hiçbir detayın gözden kaçmamasını sağlayacaktır.

Sürecimiz

Kurulduktan sonra Starbright, yeni sakinlerinizin bakımı ve beslenmesi için haftalık olarak geri dönecektir. Kendini işine adamış personelimiz tüm bitkileri sulayacak, temizleyecek, budayacak ve gübreleyecek, böylece her biri mekanınızı zarafet ve güzellikle tamamlayabilecektir. Müşterilerimizin çoğu mekanlarını süslemek için orkide talep etmektedir. Bu muhteşem, çiçekli bitkiler müşterilerimiz için aylık olarak rotasyona tabi tutulur, böylece orkideler her zaman tam ve görkemli çiçek açarlar.

Her bir etkinlik çiçeği tasarımı, müşterinin vizyonunun farkında olan etkinlik çiçeği tasarım ekibiyle görüşüldükten sonra oluşturulur. Her zaman müşterinin tercihlerini, direktiflerini ve hedeflerini dikkate alırız. İster modern tarzda ister geleneksel tarzda bir etkinlik çiçeği olsun, Etkinlik Çiçekleri Ekibimiz müşterilerimizin vizyonunu gerçeğe dönüştürür.

Galerimizden Seçtiklerimiz