Kurumsal Etkinlikler

Özel ekibimiz oturup tüm ihtiyaçlarınızı dinleyecek, ilham verici görüntülerle ruh hali panoları oluşturacak, örnekler sağlayacak ve profesyonel bir deneyim sağlamak için kurulum ve arıza için sahada olacaktır.

SARI FREZYA

Ayrıntılar önemli

Detaylar önemlidir, Sarı Frezya’da mükemmel ürünler, çiçekler ve yeşillik bitkileri sağlamanın ötesine geçmeye çalışıyoruz. Deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı dinler, bütçenize dikkat eder ve kurumsal bir etkinlik düzenlerken gerekli tüm kararları vermenizde size rehberlik edebilir.

Bir mekana sıcaklık katmak için büyük zemin bitkileri sağlamaktan, çiçeklerle dolu duvarlar oluşturmaya veya masa dekoru sağlamaya kadar, unutulmaz deneyimler yaratmada Manhattan’ın önde gelen çiçekçisi olduk.

Sürecimiz

Danışma temelinde çalışan sürecimiz, özel gereksinimleri tartışmamıza ve bir kuruluşun alanı, konumu ve kurumsal imajı hakkında fikir edinmemize olanak tanıyan bir ziyaretle başlar. Ardından heyecan verici tasarımlar oluşturuyor, ortamınızda gelişecek bitkileri belirliyor ve minimum sözleşme harcamasına dayalı doğru bir fiyat teklifi sunuyoruz. İç tasarım ekibinizin ruh hali panoları ve kat planlarıyla da çalışabiliriz.

Bir bitkilendirme çözümü ve bakım sözleşmesi seçildikten sonra, kurulum ekibimiz yeni yeşillikleri minimum kesinti ile teslim eder ve kurar. Daha sonra görevlendirilen bir teknisyen, bitkilerin sulandığından, beslendiğinden ve mükemmel durumda olduğundan emin olmak için düzenli, planlı ziyaretler yapacaktır.

Galerimizden Seçtiklerimiz